You2Toys Diamant anální kolík

Kód: 641
Výprodej
135 Kč
Skladem

Anální transparentní kolík v barvě čirého drahokamu bude skvělým pomocníkem při vašich sexuálních hrátkách. Kolík má praktický tvar s rovnou základnou, proto může stát samostatně a jeho uložení je velmi jednoduché. Jeho nejširší průměr je 3 cm a vrchol kolíku má průměr 0,7 cm. Celková délka 10 cm je ideální pro dráždivé zavádění.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jiskřivá krása tohoto čirého Diamantu vás bude lákat k použití a zažití těch nejintimnějších vzrušujících chvilek. Přizvěte vašeho partnera a společně prožijte krásné erotické sexy hrátky. Tento transparentní Diamant bude ozdobou vaší ložnice a k jeho používání se budete rádi a často vracet.

Materiál:

Gel (jelly)  

Jde o druh PVC, který je speciálně měkčen, z čehož pochází charakteristická vůně. Tento gel vnesl na trh erotických pomůcek mnoho barev i tvarů. Konzistence může být od velmi jemné „huspeniny“ až po tužší materiál. Vyrobené produkty mají příjemný a měkký povrch.  

Údržba:

Gel patří mezi porézní materiály a je nutno o něj hygienicky pečovat pomocí dezinfekce na erotické pomůcky a antibakteriálního mýdla. Gelové produkty je nutno uchovávat mimo ostatní pomůcky a v temnu – UV záření jej poškozuje a urychluje stárnutí.

Lubrikant:

Gel existuje v čiré i průsvitné podobě. Krystalicky čistý stav může být narušen používáním, po kterém zmatní. Do původního stavu jej dočasně může vrátit silikonový gel, ale používat je možno i na vodní bázi.