Satisfyer Feel Confident Menstruační kalíšek Lila sada 2 menstruačních kalíšků 15 ml + 20 ml s textilním sáčkem

Kód: 974
Akce Výprodej
Neohodnoceno
Značka: SATISFYER
340 Kč
Objednáno
Položka byla vyprodána…

Pocit sebevědomí i když máte vaše dny s menstruačním kalíškem Satisfyer.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Značka Satisfyer přichází s první sadou menstruačních kalíšků. Komfortní tvarování s poutkem zajišťuje jednoduchou manipulaci. Kalíšky jsou vyrobeny z vysoce kvalitního silikonu, který se plně přizpůsobí vašemu tělu. Sada obsahuje 2 velikosti kalíšku (15 ml a 20 ml). Doporučujeme zavádět s lubrikačním gelem na vodní bázi, který nepoškozuje materiál.

Jak se menstruační kalíšek používá?

Pro pohodlné zavedení stačí kalíšek stlačit a vložit. Po rozvinutí je zcela nepropustný a zajistí vám ochranu až na 12 hodin. Při vyndávání kalíšku odstraňte podtlak, vyjměte kalíšek, vyprázdněte ho, opláchněte či otřete a kalíšek je připraven k dalšímu zavedení. Mezi cykly sterilizujte kalíšek varem.

Výhody menstruačního kalíšku?

Na rozdíl od tampónů podporují správnou vlhkost sliznice a udržují rovnováhu pH. Tím snižují riziko výskytu infekcí.

Při správném používání vydrží jeden kalíšek až několik let. Je to jednorázová investice, díky které můžete ročně ušetřit tisíce.

Menstruační kalíšek je ideální, pokud si chcete i během vašich dnů dopřát hrátky s partnerem. Po zavedení je zcela neviditelný a Vy se tak můžete oddat lehkým milostným hrátkám!

Myslíte na životní prostředí? Pak je pro Vás menstruační kalíšek tou pravou volbou! Na rozdíl od menstruačních vložek a tamponů je třeba ho vyměnit za nový až po několika letech používání, díky čemuž produkujete méně odpadu.

Menstruační kalíšek se stane Vaším nejlepším parťákem na i na dovolené! Díky textilnímu sáčku si ho můžete vzít všude s sebou. Navíc je vhodný také na koupání.