You2Toys Sex Talent oboustranné fialové dildo

Kód: 629
Akce Výprodej
299 Kč –41 %
You2Toys Sex Talent oboustranné fialové dildo
299 Kč –41 % 175 Kč
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Malé dvojité dildo pro anální i vaginální potěšení ve veselé, fialové barvě.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Malé dvojité dildo pro anální i vaginální potěšení ve veselé, fialové barvě.

Dildo má realistický žilkovaný povrch žilkování a obě jeho části mají na   koncích žalud.

Dildo je flexibilní, na povrchu jemné a díky malému průměru obou částí je vhodné pro každého. Nejen pro toho, kdo si chce dvojité potěšení teprve vyzkoušet! 

 

Materiál: 

Čistý silikon má velmi těsnou molekulární strukturu, díky které odpuzuje vodu, nečistoty a bakterie.  Je úžasně elastický, neporézní a hladký. Silikon má více než 400 různých variací a je velmi obtížné stanovit jeho přesné složení. Naprosto čistý 100% silikon používají především renomované firmy - např. Fun Factory, Lelo a další. Silikon je vyráběn z přírodních surovin syntetickou cestou a je vnímán jako přírodní produkt. Pro tyto vynikající vlastnosti patří mezi nejlepší materiály pro erotické pomůcky. Silikon je velmi vhodný pro kontakt s lidským organismem a alergické reakce jsou velmi výjimečné.

Důležité: silikon nesmí přijít do kontaktu s jiným silikonovým výrobkem. Výsledkem by bylo nevratné poškození struktury povrchu výrobku.  

 

Údržba:

Silikon je možné vyvařovat (nesmí se však ponořit elektrické části erotické pomůcky). Dezinfekce musí být bez alkoholu.

Lubrikant:

Jediná nevýhoda silikonu je zákaz použití lubrikantů na silikonové bázi, protože dojde k difuzi oleje do struktury povrchu silikonu, což způsobí jeho postupný rozklad a změnu vlastností. Používejte lubrikanty pouze na bázi vody nebo speciální silikonový lubrikant značky BOOM.