Fun Factory

Fun Factory       

„Zamilovala jsem se do hraček Fun Factory. Nadchly mě promyšleným tvarem a kvalitou,“ píše nejedna recenzentka vibrátorů německého výrobce erotických pomůcek. Ve dvou větách potvrzuje správnost firemního sloganu „miluj sebe!" Ten vyjadřuje zásadu, že jen ten, kdo má rád sám sebe, může rozdávat lásku jiným. Vibrátory, dilda, venušiny kuličky, erekční kroužky v podání Fun Factory nejsou tedy pouhou erotickou pomůckou, ale i estetickým doplňkem každého člověka, který si chce užívat života.


Kdo někdy použil nebo alespoň viděl erotické hračky Fun Factory ví, že se od jiných diametrálně odlišují. Nejsou jen funkční. Nejsou pouze kvalitní. Jsou výrazem vkusu a estetického cítění. Každý si může vybrat takový tvar a barvu, který se hodí k jeho osobnosti či momentální náladě.


Inspirací k založení společnosti v roce 1996 byla stížnost prodejkyně erotického zboží na to, že existuje velmi málo erotických výrobků, které by vycházely ze skutečných potřeb žen. První návrhy produktů vznikaly na kuchyňském stole zakladatelů z dětské modelíny a hravost je dosud neopustila. Díky svému veselému designu bourají výrobky Fun Factory předsudky a zábrany, běžně některé lidi od erotických hraček odrazují.


Produkty Fun Factory jsou vyráběny z certifikovaného lékařského silikonu, který nezpůsobuje alergie, je odolný a dobře se čistí.

Cena

1493280
11493280
23 položek celkem
nabíječka
Akce Výprodej
149 Kč

Univerzální magnetický konektor pro nabíjení všech Click´n´Charge vibrátorů.  

Kód: 383
toyfluid 100
Akce Výprodej
369 Kč

Toyfluid - bezpečný lubrikant, skvěle se hodící pro všechny erotické hračky! Fun Factory Toyfluid je určený zejména pro hračky Fun Factory vyrobené z měkčeného silikonu. Gel...

Kód: 386
bendybeads červená 1
Akce Tip Výprodej
490 Kč

Anální dildo FunFactory Bendybeads

Kód: 140
lovering
Akce Výprodej
490 Kč

FUNFACTORY® LOVERINGS – jedinečný doplněk moderního muže, dík němuž se Váš nástroj promění v královský klenot s tvrdostí diamantu.  

Kód: 410
flexi felix růžová
Akce Výprodej
490 Kč

Anální dildo FunFactory Flexi Felix

Kód: 122
FunFactory Smartballs Teneo Uno bílá-fialová
Akce Výprodej
490 Kč

SMARTBALLS teneo uno je ideální pomůcka pro začátečnice.

Kód: 996
x2b fun cups 95005
Akce Výprodej
495 Kč

Prožijte vaše dny bez obtíží s menstruačním kalíškem FUN CUP!

Kód: 989
jam
Akce Výprodej
545 Kč

Malý miláček pro každého! S tímto štíhlým kompaktním minivibrátorem se z vás stane mistr improvizace. Barva: vitamínová.  

Kód: 401
toybag karim
Akce Výprodej
549 Kč

Stylová schovka pro vaše poklady.  

Kód: 374
Bootie M
Akce Výprodej
650 Kč

Anální dildo FunFactory Bootie M

Kód: 203
b ball uno malinovočerná
Akce Výprodej
790 Kč

B BALL UNO je originální anální pomůcka, jež dokáže přímo reagovat na každý váš pohyb, nebo na pohyb partnera během milování či předehry.

Kód: 200
vel A
Akce Tip Výprodej
895 Kč

Prožijte vaše dny bez obtíží s menstruačním kalíškem FUN CUP!

Kód: FF95001
Nahoru
Další produkty

Stránka 1 z 2 - 23 položek celkem